ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ З ПРОГРАМОЮ «DOBRE»

Дата: 12.01.2021 17:35

Сьогодні, 12 січня, відбулась чергова координаційна нарада у форматі онлайн-зустрічі Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця та працівників виконавчого комітету  з представниками Програми ДОБРЕ Наталією Сафроновою, Максимом Бурдавіциним, Олександром Муратовим.

Цього разу говорили про удосконалення муніципальних послуг. З боку громади селищний голова проаналізував стан надання різноманітних послуг населенню: від комунальних до освітніх та медичних. З боку представників проекту була надана детальна інформація щодо однієї з Компонент – «Удосконалення послуг».

Мета Компоненту – підвищити якість послуг місцевого самоврядування, шляхом впровадження механізмів громадської участі на всіх етапах їх планування та надання.

Учасники наради ознайомились з презентацією Компоненту SDIP та обговорили календарний план роботи. Намітили завдання, які потребують вирішення найближчим часом, а це:

• проведення опитування населення щодо пріоритетності  послуг в громаді (не менше 400 респондентів);
  • визначення пріоритетних послуг;
  • підготовка та затвердження плану вдосконалення 2-х пріоритетних послуг.

Отже з першим напрямом роботи визначились. Працюємо далі.