ТРЕТІЙ ДЕНЬ З ПРОГРАМОЮ «DOBRE»

  • 407

Він був присвячений місцевому економічному розвитку (МЕР). Про що це? МЕР – це про місцевих людей (влада, бізнес, громадські формування, молодь, освітяни), які спільно працюють з метою досягнення сталого економічного зростання, яке приносить економічні вигоди та покращує якість життя всіх у громаді.

Яка від цього користь? Сприятливе економічне середовище у громаді:

  • легко започаткувати новий бізнес;
  • легко створити нові робочі місця і збільшити свої прибутки;
  • є багатогалузева економіка;
  • якість життя мешканців покращується.

Саме про це і спілкувались сьогодні на третій координаційній нараді у режимі онлайн селищний голова Анатолій Стрілець, працівники виконавчого комітету селищної ради та координатори і консультанти програми «DOBRE» Наталія Сафронова та Віталій Юрків.

        Після короткого ознайомлення з фінансово-економічною ситуацією в громаді, яку охарактеризував селищний голова, учасники наради обговорили можливі напрямки співпраці в рамках Компоненту МЕР та стадії його реалізації.

          Перш за все потрібно буде створити робочу групу, до складу якої повинні ввійти представники влади, бізнесу, громадськості, молодь. Потім попрацювати над створенням економічного профілю, який має містити інформацію про ключові економічні ресурси в громаді. Розробити програму МЕР з проектами та презентувати її. І лише після цього ми зможемо претендувати на фінансові гранти. На фінансування цього Компоненту програма «DOBRE» може надати 12 тис. доларів, а 5 тис. доларів потрібно буде дофінансовувати з боку громади. Але це можуть бути не лише бюджетні кошти, а й інші джерела, не заборонені законодавством.

         Це справа не одного дня, і навіть не одного місяця чи року, проте сподіваємось, що результат буде вартий того. Отже – працюємо далі.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини