ГОВОРИЛИ ПРО ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ

Дата: 16.01.2021 12:46

15 січня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець та спеціаліст-землевпорядник Лідія Заболотня провели зустріч з Юрієм Білобловським, комерційним директор компанії Вкурсі Агро.

Представник компанії надавав пропозиції про використання сільськогосподарських земель. Ознайомив з методикою проведення земельного аудиту об’єднаних територіальних громад. Ціллю методики є збільшення податкових надходжень до місцевого бюджету від землекористування. Також, ознайомилися з порталом Vkursi Zemli. Це портал земельної аналітики, що використовує дані з більш ніж 20 державних реєстрів та дозволяє проводити земельний аудит.

Під час зустрічі говорили про земельні питання. Земельні ресурси будь-якої громади – це джерело надходжень до місцевого бюджету, що може стати значним ресурсом для фінансування розвитку громади. Одним  з ключових напрямів роботи громади в управлінні земельними ресурсами є контроль землекористування.