УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

  • 359

В результаті погіршення погодних умов (значне зниження температури, пориви вітру 15-20 м/с, ожеледиця), традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням. 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради попереджає про необхідність дотримання правил безпеки при низьких температурах:

- обмежити перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів у сільській місцевості;

- виходити з будинку тільки тоді, коли це вкрай необхідно, використовуючи при цьому відповідне (тепле) взуття та одяг ;

- відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі;

- під час перебування на морозі інтенсивно рухатись і постійно стежити за станом свого здоров’я.

З метою недопущення виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій, всіх суб’єктів господарювання, незалежно від форми власності, просимо забезпечити виконання організаційно-практичних заходів щодо належного утримання підпорядкованих приміщень, будівель, інших споруд та прилеглих територій та створення відповідних температурних умов.

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час різкого зниження температури порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання.

З метою запобігання нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом, закликаємо мешканців громади неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів і пічного опалення з відводом продуктів згоряння у димохід. В разі виявлення відсутністітяги в димових та вентиляційних каналах чи інших несправностей негайно повідомляти відповідні служби.

ПАМ’ЯТАЙТЕ:

Ваше життя та здоров’я перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Не нехтуйте правилами безпеки. Будьте обережні!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини