ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 20.01.2021 17:31

Сьогодні, 20 січня 2021 року відбулася нарада директорів освітніх закладів Лосинівської територіальної громади. Це перша нарада в якій брали участь керівники закладів, що доєдналися до Лосинівської територіальної громади.

В роботі наради взяли участь селищний голова – Анатолій Стрілець, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - Оксана Мелашенко.

Селищний голова Анатолій Стрілець зазначив, що головне завдання педагогічних колективів – забезпечити учням ефективний навчальний процес з неухильним дотриманням усіх санітарних норм та зберегти здоров’я дітей.

Оксана Мелашенко, окреслила першочергові завдання, що стоять перед закладами освіти.

Також, на нараді були розглянуті актуальні питання, щодо діяльності закладів освіти. Зокрема,  зміна установчих документів, Статутів закладів загальної середньої освіти, результати моніторингу сайтів закладів освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників та інші питання.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти.

За результатами наради керівники закладів отримали ряд доручень та завдань щодо подальшої роботи.