ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 21.01.2021 11:34

22 січня 2021 року о 10.30 год. відбудеться засідання виконавчого комітету (в залі засідань адмінбудівлі Лосинівської селищної ради).

Порядок денний засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради:

1. Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли у 2020 році до виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.
  2. Про стан обслуговування одиноких престарілих громадян на території Лосинівської громади.
  3. Про внесення змін до помісячних кошторисів селищного бюджету на 2021 рік.
  4. Про схвалення Положення про порядок надання одноразової грошової матеріальної допомоги.
  5. Про надання матеріальної допомоги.
  6. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.
  7. Про надання дозволу щодо влаштування дитини на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання.
  8. Про взяття під соціальний супровід сімї, що опинилась у складних життєвих обставинах.
  9. Про надання дозволу  на вчинення правочину щодо належного дітям майна, право власності на яке або право користування яким вони мають.
  10. Про затвердження переліку обєктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування громадських робіт для засуджених.
  11. Про затвердження складу комісії для обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
  12.   Про надання пільги по оплаті проживання в соціальному закладі «Гуртожиток Турбота» Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради .
  13.  Про надання дозволу на реструктуризацію боргу Івашку А.В. мешканцю соціального закладу «Гуртожиток Турбота» центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.
  14.  Про надання дозволу на реструктуризацію боргу Петрик Н.Д. мешканцю соціального закладу «Гуртожиток Турбота» центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.
  15.  Про погодження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються центром надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.
  16.  Про затвердження Положення про «Центр надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області».
  17.  Про затвердження розрахунку собівартості 1 години роботи подрібнювача гілок.
  18.  Про внесення змін до складу адміністративної комісії.
  19.  Про створення комісії для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та затвердження Положення.
  20.  Про затвердження «Спільного рішення військового комісара Ніжинського ОМТЦК та СП та голови Лосинівської ТГ щодо організації відбору кандидатів на військову службу за контрактом на 2021 рік».
  21.  Про затвердження плану заходів Лосинівської селищної ради до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15 лютого) та Дня Героїв Небесної Сотні (20 лютого).
  22.  Про прийняття звернення до Президента України, Кабінету міністрів України щодо заходів в зв’язку з підвищенням тарифів.
  23.  Різне.