УВАГА!

  • 312

Оголошення про намір зміни тарифу на виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням  альтернативних джерел енергії.

Згідно Порядку інформування споживачів про намір зміни/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 05.06.2018 року №130 суб’єкт господарювання, в даному випадку ПП «Теплогаз – ВК», інформує споживачів про намір здійснити затвердження тарифу на виробництво та постачання теплової енергії та приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у строк і в спосіб, визначений цим Порядком.

Необхідністю зміни тарифу на виробництво і постачання теплової енергії є здійснення ПП «Теплогаз – ВК» діяльності у сфері теплопостачання та вироблення теплової енергії з метою задоволення суспільних потреб бюджетних підприємств у отриманні якісної теплової енергії, при найменших витратах та їх безперебійного функціонування.

Відповідно до ч. 4 статті 20 Закону України «Про теплопостачання»  Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України оприлюднено розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

         Останні затверджені середньозважені тарифи від 24 грудня 2020 року http://saee.gov.ua/uk/content/serednozvazheni-taryfy.

На основі цих розрахунків орган місцевого самоврядування може встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з відновлюваних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.

Виходячи з цього:

  1. Плановий розрахунковий тариф на теплову енергію для ПП «Теплогаз – ВК», складатиме 1391,75 грн/Гкал (без ПДВ)

                                        1391,62 грн/Гкал (з ПДВ)

Плановий розрахунковий тариф на постачання теплової енергії:                                

                                    19,87 грн/Гкал (без ПДВ)

                                    19,87 грн/Гкал (з ПДВ)

  1. Плановий загальний тариф : 1411,62 грн/Гкал (без ПДВ)

                                                        1411,62 грн/Гкал (з ПДВ)

 

Прийом зауважень та пропозицій приймається  до 28 січня 2021 року за адресою: Чернігівська обл., Ніжинський район, смт.Лосинівка, вул. Шевченка,2; тел. (04631) 61-2-37, losynivskaotg@ukr.net.  

 Додатки до оголошення

Інші новини

Всі новини