УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

  • 316

Сьогодні Україна відзначає День Соборності - 102-у річницю Акта  злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, знакову подію в історії національного державотворення. З нагоди державного свята у залі засідань селищної ради відбулись урочисті заходи.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Анатолій Стрілець,  наголосивши, що лише у єдності наша сила, і лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну й високорозвинену державу. Побажав всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Під час заходу селищний голова вручив Грамоти та Подяки за вагомий особистий внесок у розвиток Лосинівської  територіальної громади, відповідальність, активну громадську позицію та з нагоди Дня Соборності України:

Наталії Кошарній, секретарю селищної ради;

Оксані Мелашенко, заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету;

Анатолію Гавришу, майстру спорту з пауерліфтингу;

Сергію Друзю, громадському активісту, члену виконавчого комітету Лосинівської селищної ради;

Сергію Постолу, учаснику АТО;

Урочистий захід супроводжувався патріотичними піснями, підготовленими працівниками відділу  культури та туризму Лосинівської селищної ради.

 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини