СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ДЛЯ СТАРОСТ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТГ

Дата: 23.01.2021 12:14

22 січня 2021 року  за участю селищного голови Анатолія Стрільця в залі засідань Лосинівської селищної ради  відбулося навчання для старост старостинських округів  територіальної громади.

Семінар організувала і проводила Оксана Мелашенко - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

В роботі семінару взяли участь директор Центру надання соціальних послуг - Лариса Костюченко, заступник військового комісара-начальник відділення комплектування капітан - Микола Баргамін, фахівець із соціальної роботи по надання послуг – Людмила Олійник,  начальник Служби у справах дітей - Лариса Темчурова, секретар селищної ради - Наталія Кошарна , фахівець із соціальної роботи по наданню послуг - Зоя  Гарда, начальник загального відділу - Юлія Калута. Під час семінару розглядали актуальні для роботи старост питання: про роботу соціальних робітників та надання соціальних послуг одиноким людям похилого віку та особам з інвалідністю; про правила прийому документів на оформлення субсидій; про організацію приписки, призову на строкову військову службу, відбору кандидатів на військову службу за контрактом та ведення військового обліку військовозобов’язаних; про роботу з категорійними сім’ями в населених пунктах громади; про вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування; про дотримання вимог Інструкції з діловодства по Лосинівській селищній раді; про діловодство в роботі із зверненнями громадян.