ПРОДОВЖУЄМО ЗНАЙОМСТВО З ГРОМАДАМИ, ЩО ДОЄДНАЛИСЬ

  • 297

Сьогодні відпрацьовували Перемозький старостинський округ. В.о. начальника служби у справах дітей Лариса Темчурова та фахівець з соціальної роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради Зоя Гарда знайомились з родинами, які потребують соціального супроводу і підтримки в селах Гармащина, Богданівка, Перемога та Чистий Колодязь.

Разом з ними сім’ї також відвідали заступник селищного голови, керуючий справами виконавчого комітету Оксана Мелашенко та староста Перемозького сторостинського округу Олександр Шкаберда.

Знайомство з родинами відбувалось по різному: з кимось просто познайомились, комусь допомогли порадою, а комусь вказали і на неналежне виконання батьківських обов’язків та встановили терміни для виправлення. Відвідали також і родини Ірини Петрик та Наталії Микитченко, чоловіки яких загинули в АТО, передали дітям солодкі подарунки від обласного департаменту сім’ї, молоді та спорту.

Побували і в Перемозькій школі, поспілкувалися з директором Любов’ю Боровик, обговорили питання профілактичної роботи щодо запобігання правопорушенням, булінгу в шкільному середовищі.

В цілому варто зазначити, що старостат не легкий, об’єднує 5 населених пунктів, відповідно і сімей, які потребують уваги і підтримки соціальних служб також не мало. Тому є над чим і з ким працювати.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини