ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ В ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НЕГОДИ

• 973

Зимова погода завжди непередбачувана. До снігових заметів готувалися заздалегідь, проте, як показала ситуація, без спільних зусиль наслідки негоди самотужки не подолати. Лосинівська територіальна громада продемонструвала єдність дій у складних ситуаціях.

Селищний голова Анатолій Стрілець та виконавчий комітет Лосинівської селищної ради вдячні всім, хто долучився до прибирання доріг від снігу:

- ПП «Агропрогрес» с. Шатура, Мозговий В.М.;

- ТОВ «Агронадія» с.Шняківка, Ременюк С.В.;

- СТОВ «Рід» с.Сальне, Чуприна М.Г.,

- ФГ «Терешківське – В.О.» с. Терешківка, Осипенко В.І.;

- ТОВ «Ксена», с.Галиця, Макаренко Г.Г. ;

- ФГ «Агро-Хорс», с. Вікторівка, Породько С.В.;

- ТОВ ім. «Прядка» с. Перемога, Штанько Г.М.;

- ФОП Гакал Г.М., с. Світанок, Гакал Г.М.;

У Лосинівці розчищенням доріг від снігових заметів займалися працівники КП «Промінь»(Сукач В.М.) та КП «Благоустрій» (Савенко Л.М.), а також приватні підприємці та мешканці громади, які допомагали своєю технікою.

Дякуємо усім, хто брав безпосередню участь у ліквідації наслідків негоди. Дієва координація і відповідне реагування унеможливило виникнення надзвичайних ситуацій.