ОЦІНЮВАЛИ РІВЕНЬ СПРОМОЖНОСТІ ВЛАДИ

Дата: 26.02.2021 15:56
Кількість переглядів: 117

Вперше на території Лосинівської громади працювала старший програмний спеціаліст програми DOBRE в офлайн режимі – Наталія Сафронова. Мета її візиту – оцінка індексу спроможності влади (PMC). Проводиться ця оцінка щоб визначитись де на даний момент знаходиться громада, в якому напрямку розвитку їй рухатись і яким шляхом.

Оцінка здійснюється за чотирма компетенціями:

- лідерство та управління;

- управління фінансами та бюджетом;

- надання послуг;

- участь громадськості.

Спершу Наталія познайомила всіх із загальними засадами програми DOBRE, а потім провела окремі співбесіди з посадовими особами селищної ради, старостами, депутатами, представниками молоді, громадськими активістами. День напруженої роботи повинен завершитись глибоким аналізом, який зроблять фахівці програми. А далі дорожня карта і шляхи руху по ній. Впевнені, що сьогоднішня зустріч і спілкування – це ще один крок на шляху до успішної громади.

Захід проходив в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

??????