ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 02.03.2021 12:06

Лосинівська  селищна  рада   нагадує   про необхідність оформлення  права власності  на  земельні ділянки, якими користуються  жителі за межами населених пунктів громади  відповідно до наданих  їм в попередні роки.

Відповідно до Закону України « Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно  та їх обтяжень» виникає з моменту  його державної реєстрації (тобто, громадяни , які не оформили  право власності  на земельні ділянки , згідно чинного законодавства, не мають державних актів  або витягів  про реєстрацію права власності  на земельні ділянки,якими користуються , власниками не являються.

Для оформлення права власності  цих земельних ділянок , просимо звернутися до відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури ,містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин  Лосинівської  селищної ради  з відповідним  пакетом документів (заява,копія паспорта, коду, графічні матеріали щодо місця розташування земельної ділянки.