СОЦІАЛЬНІ РОБІТНИКИ ПРИЙМАЛИ ПРИВІТАННЯ

Дата: 05.03.2021 09:00
Кількість переглядів: 267

З першим теплим подихом весни розквітають ніжні весняні квіти і разом з ними до нас приходить чудове свято – Міжнародний жіночий день. Напередодні свята весни, краси та жіночності соціальних робітників Лосинівської ТГ привітали з Міжнародним жіночим днем.

За дорученням селищного голови до всіх присутніх жінок з теплими словами вдячності та побажаннями  звернулася заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - Оксана Мелашенко. До слів привітань приєдналася директор Центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради - Лариса Костюченко.

Висловили слова поваги і вдячності соціальним робітникам. Побажали міцного здоров’я, добра, злагоди в родинах, сімейного благополуччя та весняного настрою.

Всім жінкам були вручені солодкі подарунки.