ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ З ПРОГРАМОЮ «DOBRE»
03 березня 2021 року відбувся візит фінансового спеціаліста програми DOBRE Галини Семенець до Лосинівської селищної ради. Спеціаліст провела зустріч з працівниками фінансового відділу, відділу бухгалтерського обліку та звітності та відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури і земельних відносин.
Під час зустрічі обговорили різні профільні документи, процедури, практики та операції.
Подальша співпраця сприятиме розвитку місцевого самоврядування, дозволить поліпшити фінансову прозорість фінансової діяльності в громаді, покращити рівень фінансування проектів місцевого економічного розвитку.
*****************************
Захід проходив в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).
Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради