Напередодні свята весни, жінок- виконавчого апарату Лосинівської селищної ради привітали з Міжнародним жіночим днем.

До всіх присутніх з вітальним словом звернувся селищний голова Анатолій Стрілець. Також до слів привітань приєднались начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту - Віктор Кільовий, завідувач сектору оборонно-мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій – Сергій Постол, начальник  відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури , містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин  - Анатолій Литовченко та спеціаліст-юрисконсульт – Ігор Гаврилей. Чоловіки бажали щастя, любові, здоров’я, домашнього затишку, а також нев’янучої краси та вічної весни в душі.

Також, селищний голова вручив подяки  за особистий внесок у розвиток Лосинівської ТГ, високий професіоналізм, відповідальність, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня:

• Юлії Калуті;
  • Оксані Гайдей
  • Ларисі Руденко;
  • Ользі Коваль.

Від імені усього чоловічого колективу представниць прекрасної статі привітали квітами.