"ДОСТУПНІ ЛІКИ"

Дата: 10.03.2021 17:26

Програма реімбурсації «Доступні ліки» - це урядова програма, вона не нова і діє давно.

«Доступні ліки» – це програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень від хронічних хвороб. Така програма надає можливість пацієнтам отримувати ліки за зниженою ціною або безкоштовно.

Зокрема, до Реєстру включено 246 найменувань лікарських засобів, які входять до програми «Доступні ліки» .

З неодноразовими зверненнями мешканців громади, щодо отримання  доспутних ліків керівник ФОП Герасименко Р.С.« Аптека № 1», яка знаходиться за адресою смт. Лосинівка, вул. Богословська 2 Д  поставився з порозумінням, пішов на зустріч та допомогу, щодо отримання даних ліків.

На даний час аптека повністю забезпечена доступними ліками та має тісну співпрацю з сімейними лікарями.

Доставка ліків проводиться кожного дня, а реалізація препаратів проводиться  щодня з 09:00 до 15:00 год. крім суботи та неділі.

Для того, щоб отримати препарати за програмою «Доступні ліки» в аптеці, пацієнтові потрібно звернутись до лікаря первинної ланки –  сімейного лікаря за електронним рецептом. Тільки він має право виписати рецепт на ліки, що беруть участь в програмі.

Програма дає можливість кожному отримати ліки за трьома категоріями: серцеві, гіпертонічні та протидіабетичні.