Відповідно до графіка щотижневого плану  роботи на поточний тижден ,11 березня відбулась виїзна приймальня селищного голови Анатолія Стрільця до Галицького старостинського округу. Це перша приймальня новообраного селищного голови в цьому населеному пункті. І відбулась вона у форматі досить конструктивного діалогу про існуючі проблеми.

Приймальня проводилася за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету- Оксани Мелашенко, секретаря селищної ради – Наталії Кошарної, начальника відділу ЖКГ, благоустрою та земельних відносин - Анатолія Литовченка,  завідувача сектором оборонно-мобілізаційної  роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій – Сергія Постола , начальника відділу соціального захисту населення- Людмили Олійник та старости Галицького старостинського округу – Галини Микитченко.  Під час прийому громадян до селищного голови та керівників структурних підрозділів зверталися особи з питаннями різного характеру.

Головні проблемні питання, які були озвучені жителями села Галиця це автобусне сполучення  Галиця - Ніжин; відсутність питної води; проведення робіт з розчистки та поглиблення ставка для напування худоби; переоформлення житлових субсидій та найбільш хвилюючими питаннями були питання земельного характеру.

На всі звернення селищним головою були надані роз’яснення, деякі питання  взято під особистий контроль та дано доручення  керівникам структурних підрозділів опрацювати та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

По завершенню прийому громадян селищний голова разом з начальником відділу культури та туризму Тетяною Мельниковою відвідали сільський будинок культури  та бібліотеку.

Також, селищний голова побував у Галицькій амбулаторія ЗПСМ поспілкувався з завідуючою амбулаторії  Вірою Семеряко.   

Працюємо далі!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради