ТРЕНІНГ  З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ

Дата: 15.03.2021 15:11

12 березня 2021 року  консультанти з управління активами Анастасія Сербіна та Ольга Лебединська провели тренінг  «Управління активами в ОТГ» для спеціалістів Лосинівської ТГ.

Спеціалісти провели зустріч з працівниками селищної ради.

Учасники  тренінгу мали можливість ознайомитися з новинами в законодавстві в частині управління активами в ОТГ обмінятися  досвідом з колегами  та отримали завдання, які потрібні для використання конкретного інструменту.

*****************************

Захід проходив в рамках Програми USAID« Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це  п? ятирічна програма ,що виконується міжнародною організацією  Глобал Ком? юнітіз (GlobalGommunities ) , та фінансується  Агенством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма  спрямована на посилення  місцевого самоврядування  та створення кращих умов  для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян  до прийняття рішень  та забезпечення підзвітності  та прозорості  в громадському управлінні.