16 березня 2021 року відбулось засідання Координаційної ради у справах дітей Лосинівської селищної ради.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

1) Звіт про роботу Служби у справах дітей Лосинівської селищної ради за 2020 рік.

2) Координація роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо забезпеченням житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Своєчасність постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування.

3) Про стан проведення заходів у закладах освіти з попередження булінгу та кібербулінгу, попередження правопорушень та профілактичної роботи з батьками та дітьми щодо запобігання травмуванню та загибелі дітей внаслідок пожеж, нещасних випадків у побуті, під час дозвілля та відпочинку.