ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 21.03.2021 07:47

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

Ви – трудівники галузі, що покликана задовольняти повсякденні, життєво-необхідні потреби людей. Ваша щоденна праця дуже важлива, адже вона безпосередньо впливає на умови життя.

Ви створюєте комфортні умови для проживання, забезпечуєте людей водою, робите наші населені пункти чистими та охайними. Надаєте різноманітні  послуги.

Тож дякую Вам за нелегку працю і від щирого серця бажаю Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи

З повaгою,

селищний голова Анатолій Стрілець