ДРУГИЙ ВІЗИТ ПО СТРАТЕГІЧНОМУ ПЛАНУВАННЮ

  • 463

Протягом 18-19 березня з другим візитом на території Лосинівської громади працювали представники польсько-української експертної групи Програми DOBRE у складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко та Оксани Колісник. Вони продовжили ознайомлення з громадою, розпочате у лютому цього року, та провели ключовий для підготовки діагностичного звіту щодо сталого розвитку громади захід – опрацювання SWOT- аналізу громади.

З метою всебічного аналізу соціально-економічної ситуації в громаді та створення Стратегії сталого розвитку Розпорядженням селищного голови № 36-1 від 10.03.2021 року була створена робоча група по формуванню Стратегії сталого розвитку Лосинівської селищної територіальної громади. Члени цієї групи, які з метою дотримання карантинних обмежень були розподілені на дві підгрупи, провели кількагодинні зустрічі, обговорення та опрацювання SWOT- аналізу громади, які пройшли за участі представників польсько-української експертної групи. Під час SWOT- аналізу були визначені сильні та слабкі сторони в громаді, а також ризики та можливості зовнішнього впливу. Аналогічна робота була проведена і під час інтерактивної зустрічі зі шкільною та студентською молоддю. Варто вказати на неабиякий інтерес та бажання нашої молоді долучатись до справ громади, а також їх бачення проблем та можливих шляхів їх вирішення.

З метою більш глибокого аналізу громади члени польсько-української експертної групи відвідали Перемозький старостинський округ, де зустрілись з активом округу, побували у місцевій школі, сільському клубі, бібліотеці та поспілкувались з керівництвом ТОВ «ім. Прядка».

В Лосинівці відвідали Міжшкільний навчально-виробничий комбінат, Лосинівський хлібокомбінат. Значний інтерес і захоплення викликало в учасників групи відвідування сховища історичних артефактів, предметів старовини та спілкування з його засновником, настоятелем Свято-Троїцького храму Олегом Гугою.

За результатами SWOT- аналізу та вивчення ситуації в громаді члени експертної групи повинні подати своє бачення ключових цілей та стратегічних напрямків розвитку Лосинівської громади, які разом з нашими власними баченнями мають вилитись в єдину Стратегію сталого розвитку громади. Попереду ще 5 візитів членів експертної групи і напружена робота робочої групи громади і всіх, кому не байдуже яким шляхом ми будемо рухатись далі і як плануємо розвивати громаду.

***********************************************************

Захід проходив в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради