ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 26.03.2021 18:43

Змушений звертатися до вас із сумними новинами: епідемічна ситуація із захворюваністю на COVID-19 на території Лосинівської ТГ, як і загалом в Україні, на жаль, погіршується. Нові випадки зараження реєструються практично щоденно.

За останні 2 доби в Лосинівській громаді  зафіксовано 19 нових лабораторно підтверджених випадків на корона вірусну інфекцію.

Зупинити поширення COVID-19  можна тільки змінивши своє ставлення до ситуації, що склалася. Будьте відповідальними не лише за своє здоров'я, а й за здоров’я і життя людей, що вас оточують! Адже вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози.
Закликаю всіх не ігнорувати
карантинних обмежень, дотримуватися правил карантину, використовувати засоби індивідуального захисту та дезінфекції, дотримуватися соціальної дистанції. Лише усвідомивши важливість карантинних обмежень, особистим прикладом та спільними зусиллями ми зможемо подолати хворобу та її наслідки.

З повагою,

Лосинівський селищний голова Анатолій Стрілець.