РОБОЧА ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ ВАЛЕРІЄМ ЗУБОМ

Дата: 26.03.2021 18:23

Сьогодні, 26 березня, в рамках робочих поїздок виборчим округом Лосинівську територіальну громаду відвідав Народний депутат України Валерій ЗУБ.

Лосинівський селищний голова Анатолій Стрілець та заступник голови Оксана Мелашенко обговорили з народним депутатом проблеми громади та можливі напрямки спрямування субвенції на соціально-еконмічний розвиток. Були підняті питання необхідності розробки генерального плану територій, ремонту закладів гуманітарної сфери (школи, садочки), придбання кисневих генераторів для Лосинівської та Галицької амбулаторій ЗПСМ, ремонту доріг. Не забули озвучити і «чорнобильське» питання, адже наші рятівники давно чекають в цьому питанні від держави на належну реакцію.

В результаті конструктивного спілкування були намічені конкретні напрямки співпраці. Наразі завдання виконавчого комітету селищної ради підготувати та подати на розгляд депутату конкретні заявки.

Дякуємо Валерію Олексійовичу за увагу та розуміння!