ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Дата: 29.03.2021 15:29
Кількість переглядів: 216

29 березня 2021 року під керівництвом Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

На початку наради селищний голова привітав секретаря селищної ради Наталію Кошарну з Днем народження.

Учасники наради звітували про проведену роботу за  минулий тиждень та проінформували щодо запланованих заходів на наступний.

Також, серед питань, які розглядалися в ході наради - проведення мобілізації та призову у ряди Збройних Сил України, було акцентовано увагу на проведені належної роботи з оформлення та призначення субсидій, надання консультацій населенню щодо призначення субсидій, щодо організації моніторингу стану захворюваності  на COVID-19 вчителів та здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти.

Під час наради була акцентована увага що триває етап подання декларацій та було рекомендовано керівникам структурних підрозділів наголосити своїм підлеглим та депутатам Лосинівської селищної ради на відповідальності за несвоєчасно подану декларацію.