ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ. В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАРТУЄ  ОПИТУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ!

  • 567

У рамках реалізації Програми DOBRE «Глобал Комьюнітіз» в березні – травні 2021 року організовує дослідження громадської думки в 25 територіальних громадах, які є партнерами Програми.

Дослідження дозволить виміряти рівень підтримки мешканцями громади процесу децентралізації, визначити, як громадяни оцінюють ефективність органів місцевого самоврядування, оцінити їхню задоволеність якістю місцевих послуг та рівень поінформованості щодо наявних можливостей брати участь в управлінні громадою, а також готовність активно долучатись до розвитку громади. Дослідження оцінить зміни в часі та вплив Програми на розвиток партнерських громад. Окрім того, результати опитування будуть використані з метою удосконалення заходів Програми та стратегій їх впровадження в інтересах громади. Дослідницька компанія Іпсос, яку «Глобал Комьюнітіз» відібрала на умовах відкритого тендеру, в період реалізації дослідження буде проводити особисті інтерв'ю з місцевими мешканцями в кожній громаді-учасниці з використанням планшета. Ми, зі свого боку, гарантуємо, що участь в дослідженні є цілком конфіденційною та добровільною, а всі дані будуть використані в узагальненому вигляді і жодні ідентифікаційні дані не будуть повідомлятися чи розкриватися публічно. Узагальнені результати дослідження будуть передані усім громадам-учасникам у вигляді доступних візуальних матеріалів.

В населених пунктах Лосинівської громади опитування стартує з 30 березня 2021 року!  Опитування буде проводитись з дотриманням карантинних заходів.  Прохання з повагою та розумінням поставитись до інтерв’юерів.

 Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради   

Інші новини

Всі новини