ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  • 667

30 березня 2021 року пройшло засідання 6 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яке провів селищний голова Анатолій Стрілець. В цілому в сесії взяло участь 17 депутатів із 22, тож кворум було дотримано.

В роботі сесії взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - Оксана Мелашенко, секретар селищної ради – Наталія Кошарна, начальники відділів та старости.

Традиційно в числі перших питань розглянули фінансові питання. Зокрема, питання перерахування залишків коштів на рахунках спеціального фонду бюджету. Згідно цього питання  депутатами було прийнято рішення перерахувати залишки коштів з рахунку спеціального фонду бюджету по КПКВ 01110110 в сумі 3887,94 грн. на рахунок спеціального фонду бюджету по КПКВ 0111021 в сумі 3887,94 грн.

Розглядалися питання соціального захисту населення. Зокрема, затвердили Положення  про установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг в Центрі надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради та затвердили перелік окремих категорій/осіб, звільнених від плати за надання соціальних послуг.

Затвердили Положення про робочу групу з місцевого економічного розвитку Лосинівської селищної териротіальної громади Ніжинського району Чернігівської області. Основною метою Робочої групи є створення сприятливого середовища у громаді.

Серед інших планових проєктів рішень – це надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, про надання дозволу на складання технічної документації та про припинення права користування земельної ділянки

Загалом депутатами було прийнято 161 рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії селищний голова подякував депутатам за роботу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради