ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО- ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 05.04.2021 08:52

2 квітня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець, провів засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

На порядок денний були розглянуті питання:

1. Про роботу закладів дошкільної та початкової освіти в умовах карантинних обмежень.
  2. Про виявлення та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.
  3. Про використання пестицидів та агрохімікатів сільгосппідприємствами на території ТГ.

Враховуючи обговорення комісія  по першому питанню вирішила:

- організувати у навчальних закладах дошкільної та початкової освіти освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання з 05.04. по 12.04.2021 року, зобов’язати класних керівників провести роботу з батьками учнів щодо їх контролю за дозвіллям дітей під час карантинних обмежень.

Стосовно питання,  стихійних сміттєзвалищ старостам старостинських округів провести роботу з населенням щодо благоустрою територій.

По питанню використання пестицидів та агрохімікатів сільгосппідприємствами на території ТГ комісія вирішила керівникам сільгосппідприємств при транспортуванні, зберіганні, використанні пестицидів  та агрохімікатів дотримуватися всіх норм діючого законодавства щодо безпечного поводження з шкідливими речовинами.

Протокол засідання додається  (ПРОТОКОЛ 2)