ЖИТЕЛЬКУ СЕЛА САЛЬНЕ ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ!

Дата: 08.04.2021 16:57

90 років – дата, яка уособлює собою мудрість прожитих років, велетенський життєвий досвід, являється прикладом для наслідування. Сьогодні свій ювілей відзначає жителька села Сальне - Царенко Марія Іванівна.

З ювілейним днем народження її приїхали привітати голова Лосинівської ТГ- Анатолій Стрілець, голова Ніжинської РДА – Григорій Ковтун, народний депутат України - Анатолій Гунько, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів - Оксана Мелашенко та староста Сальненського  старостинського округу – Людмила Петрик.

Гості щиро вітали іменинницю з поважним ювілеєм та побажали їй міцного здоров’я, щоб кожен день її життя був наповнений яскравими і щасливими подіями, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.  Подарували подарунки та квіти , а також селищний голова  вручив Грамоту селищного голови.

Марія Іванівна раділа гостям і дякувала за увагу та теплі слова привітань.