ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 09.04.2021 15:10

Шановні жителі громади! Ми нині, як і вся країна, як і весь світ, переживаємо непрості часи, пов’язані з пандемією коронавірусу, обмеженнями в звичайному житті. Вкотре звертаюся до всіх мешканців з проханням виконувати всі рекомендації  Міністерства охорони здоров'я на період карантину!!! Кількість хворих стрімко зростає, лікарні по всій країні переповнені, з кожним днем все більше людей потребують госпіталізації.

За інформацією головного лікаря КНП «Ніжинський ЦПМСД» за результатами останніх ПЛР тестів по Лосинівській громаді за останню добу додалося 17 лабораторних підтверджень випадків захворюваності. Велике прохання до всіх мешканців громади за можливості залишайтеся вдома!!!!!

Звертаюся до керівників установ та організацій неухильно дотримуйтеся  усіх загальнодержавних рекомендацій, проводьте роз’яснювальну роботу по можливості, перевести працівників на дистанційну форму роботи. Від цього залежить життя мешканців нашої громади, адже лише так  ми зможемо зберегти здорову ситуацію під час карантину.

Хочу сказати слова вдячності всім, хто сумлінно дотримується карантинних заходів.

Тому ще раз звертаюся до жителів громади: «Кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання звичайних правил карантину, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким – є пріоритетними в нинішніх умовах, не нехтуйте карантинними вимогами. Цим ви збережете життя собі, своїм рідним та оточуючим. Здоров’я вам та вашим близьким!»

Дякую за розуміння, бережіть себе та рідних!

З повагою,

Лосинівський селищний голова Анатолій Стрілець.