ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО- ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

  • 597

Сьогодні під керівництвом селищного голови Анатолія Стрільця, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

  • Про роботу закладів дошкільної та початкової освіти в умовах карантинних обмежень.
  • Про роботу установ, підприємств, організацій, суб’єктів господарювання, які працюють на території Лосинівської селищної ради в умовах карантинних обмежень.     

Стосовно першого питання  за результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісія вирішила: продовжити у навчальних закладах дошкільної та загальної середньої освіти  процес з використанням технологій дистанційного навчання  до 18.04.2021 року.

Стосовно другого питання комісія вирішила: керівникам закладів, установ та організацій забезпечити неухильне дотримання карантинних вимог, затверджених Постановою

 КМУ для «червоної» зони епідемічної небезпеки, обмежити вільний доступ населення в приміщення підприємств, установ та організацій, за можливості, перевести працівників на дистанційну форму роботи.

Забезпечити контроль за дотриманням вимог торгівлі згідно карантинних обмежень для «червоної зони» епідемічної небезпеки на торгівельних майданчиках по Лосинівській ТГ.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини