ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Дата: 12.04.2021 15:20

12 квітня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець провів щотижневу робочу нараду з працівниками виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. Під час наради проаналізовано роботу селищної ради та її структурних підрозділів протягом тижня та обговорено заплановані заходи на наступний тиждень.

Детально обговорювали тему благоустрою, яка є однією з пріоритетних, а саме: проведення благоустрою територій громади в рамках заходів до Дня довкілля, а також висадка дубової алеї в пам’ять про загиблих воїнів АТО в с. Перемога. Обговорили питання підготовки та проведення заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.