ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТРИВАЄ  

  • 413

З початком весни кожному господарю  хочеться навести лад та прибрати свою територію. 16 квітня працівники установ, організацій та навчальних закладів Лосинівської селищної ради  спільними зусиллями вийшли на прибирання території парку воїнам-інтернаціоналістам та шкільного стадіону.

Всі були зайняті справами – чистили хащі, збирали сміття та саджали дерева. Загалом було висаджено понад 100 дерев молодих дубів, горіхів та лип.

Захід  відбувся в рамках відзначення Дня довкілля, який щороку починаючи з 1999 року відзначається в третю суботу квітня. Цього дня проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища.

Селищний голова Анатолій Стрілець, дякує всім хто долучився до толоки та допоміг в прибиранні територій.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради