ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА-ПРОЄКТУ РІШЕННЯ СЕСІЇ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА ТЕРИТОРІЇ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2022 РІК»

  • 328

Проєкт регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2022 рік».

Розробник проекту -  фінансовий відділ Лосинівської селищної ради.

Мета проекту - встановлення на території Лосинівської селищної ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проєкту в письмовій формі за поштовою адресою: 16663, смт. Лосинівка, вул. Шевченка, 2;

Строк отримання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення .

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті Лосинівської селищної ради в рубриці «Регуляторні акти» (https://losynivska-gromada.gov.ua/regulyatorni-akti-16-34-46-20-05-2019/) .

Фінансовий відділ Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини