ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  • 348

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 7 (позачергової)  сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 22 квітня 2021 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради. Засідання постійних комісій відбудеться 22 квітня 2021 року о 11:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

ПОВІСТКА ДЕННА

     1.Про  внесення змін до рішення 3 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 29.12.2020 року «Про  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2021 рік».

    2.Про припинення діяльності  шляхом ліквідації Данинської початкової школи Лосинівської селищної ради , Ніжинського району, Чернігівської області.

    3. Про членство Лосинівської селищної ради в Районній асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Ніжинщини». 

    4.Про затвердження розпоряджень селищного голови ,  прийнятих в міжсесійний період.

    5.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

    6.Пронадання дозволу на складання технічної документації.

    7.Про затвердження технічної документації та про надання земельної  ділянки у власність.

    8.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність.

     9.Про затвердження технічної документації із землеустрою , виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку (пай).

   10.Про припинення права користування земельної ділянки.

   11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення ФГ «Річфілд Агро».

   12. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «ім.Прядка».

   13. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Агрофірма «Лосинівська».

   14.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Бойко О.О.

   15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду гр.Фурсі А.Г.

   16. Про створення громадського пасовища на території  с.Галиця Галицького старостинського округу Лосинівської селищної ради.

   17. Про створення громадського пасовища на території  с.Перемога Перемозького старостинського округу Лосинівської селищної ради.

   18. Про створення громадського пасовища на території  с.Богданівка Перемозького старостинського округу Лосинівської селищної ради.

   19. Про створення громадського пасовища на території  с.Гармащина Перемозького старостинського округу Лосинівської селищної ради.

   20.Розгляд заяв.

   21. Інші питання.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради