ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «DOBRE»

  • 268

16 квітня для Лосинівської ТГ відбулася презентація нового компоненту програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Чернігівській області».  

Зустріч проходила в онлайн-форматі через «червоний» рівень карантину на території області. Перша ознайомча презентація напрямку відбулася за участі керівництва громади, представників структурних підрозділів Лосинівської селищної ради  та громадськості.

Керівник цього напряму програми DOBRE Павло Пущенко ознайомив з форматом та основними напрямами роботи громадського компоненту:

  • Розвиток механізмів участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення та прийнятті рішень;
  • Збільшення спроможності громадських організацій та ініціативних груп громади;
  • Підтримка молодіжної роботи.

Більш детально по кожному з них розказали відповідні координатори. Ознайомили по кожному напряму роботи цього компоненту. А саме: механізмами участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення, посилення спроможності громадських організацій та ініціативних груп громади, а також підтримкою молодіжної роботи.

-----------------------------------------------------------------------

Зустріч відбулася в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини»

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради