ЗМАГАННЯ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

  • 366

Минулого тижня з 12-17 квітня в м. Славутич проводився чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та Всеукраїнський турнір пам’яті Героїв Чорнобиля. В цих змаганнях брали учась спортсмени з усієї України. Представниками від Чернігівської області була команда з Лосинівської територіальної громади, до складу якої увійшли: Анна Ємець, Мар’яна Мохно, Вікторія Коннікова, Аня Липовецька, Анастасія Черниш та Дмитро Лаврінець.

   Незважаючи на труднощі пов’язані з карантинними обмеженнями червоної зони та з дозволу батьків наші спортсмени погодилися прийняти участь у турнірі і гідно представили Лосинівську громаду конкуруючи з вихованцями спортивних шкіл.

   Для більшості членів команди це перші змагання на такому рівні. Не зважаючи на всі труднощі юні спортсмени з Лосинівки перевершили власні досягнення та посіли з 9 по 14 місця, а Анастасія Черниш виборола 5-те місце!

   По переду нові спортивні змагання це: чемпіонат області, «Хто ти майбутній олімпієць» у м. Скадовську, а також чемпіонат України з важкої атлетики серед учнів до 13 років.

   Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту дякує вчителю фізичного виховання Віталію Могильному за роботу та бажає молодій і перспективній команді  Лосинівської територіальної громади нових спортивних звершень.

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради