ЗАВЕЗЕНО ПІСОК НА КЛАДОВИЩА

  • 303

З наближенням пасхальних та поминальних днів роботи з благоустрою та прибирання  кладовищ продовжуються. Днями на всі кладовища Лосинівської ТГ був завезений пісок.

Висловлюємо подяку керівнику СПОП"КСЕНА" – Григорію Макаренку, за наданий екскаватор для погрузки піску, директору 3-го відділення ПП «Агропрогрес»- Володимиру Мозговому, директору КП «Промінь» - Володимиру Сукачу, інвесторам Станіславу Породьку, Генадію Штаньку, Миколі Чуприні, Станіславу Ременюку та старостам старостинських округів за забезпечення та підвіз піску на кладовища.

Напередодні поминальних днів розпочинається масовий продаж штучних квітів. Ці пластикові вироби на кладовищах стали звичними. Щоправда, в останні роки в Україні почали активно обговорювати їх недоцільність. Проти пластикових квітів на кладовищах більшість громадян і священиків. У давнину люди садили живі рослини. Вони прослужать довше, не нашкодять здоров’ю та збережуть довкілля. Будьте відповідальними до себе, близьких та довкілля! Відмовтесь від штучних квітів, зберігайте світлу пам’ять про померлих піклуючись про майбутні покоління, обирайте живі квіти та рослини.

Пам’ятаймо, що наші вчинки є прикладом для наслідування прийдешніх поколінь і саме від нас залежить, який спадок залишимо нашому майбутньому.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради