ВІДБУВСЯ ДВОДЕННИЙ БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ З ГЕНДЕРНО-ОРІЄНТОВНОГО БЮДЖЕТУВАННЯ

  • 298

19-20 квітня відбувся в онлайн-форматі базовий тренінг для працівників  виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на тему: «Ґендерно-орієнтоване бюджетування», що проходив у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»(DOBRE).

Гендерно - орієнтоване бюджетування (ГОБ) є інструментом, за допомогою якого місцева влада може краще розуміти потреби громадян та надавати ефективні послуги, спрямовані на вирішення цих потреб, а також збільшити ефективність використання бюджетних коштів.

Метою застосування інструменту ГОБ є збільшення можливостей жителів громади  брати участь у місцевому плануванні та формуванні бюджетів, а також збільшення ефективності використання бюджетних коштів, яке відповідатиме реальним потребам жителів громади.

Під час тренінгу були  розглядатися питання:

  • можливості громад у забезпеченні рівності жінок і чоловіків;
  • включення гендерних питань у місцеві програми, проєкти;
  • місцеві бюджети для врахування інтересів та потреб жителів громад;
  • гендерно-орієнтоване бюджетування (ГОБ) та його переваги для громади.

Тренінг проводився в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради