Україна неначе завмирає… Люди пригадують 1986 рік і страшну аварію на Чорнобильській АЕС.  35 років тому, 26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління.

Весь світ та Україна вшановують подвиг тих звичайних людей, котрі, ризикуючи власним життям та здоров’ям, 35  років  тому стали на захист життя кожного з нас, на захист народження майбутнього покоління.

На даний момент в нашій громаді проживає 89 ліквідаторів аварії на ЧАЕС. З них  1 категорії  - 20 осіб.;  2 категорії -  51 особа;  3 категорія – 18 осіб.

Сьогодні, в Лосинівському БК  відбувся мітинг-реквієм .

До всіх присутніх зі словам скорботи і шани звернувся селищний голова Анатолій Стрілець. Кожен ліквідатор отримав від селищного голови  пам’ятну медаль та посвідчення до 35-ї річниці аварії на ЧАЕС. З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи  відповідно до Програми соціального захисту населення на 2021 рік  ліквідаторам  виплачена матеріальна допомога. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували загиблих ліквідаторів.

Вдовам загиблих ліквідаторів (22 особам) були вручені продуктові набори.

Ми знов і знову повертаємося пам'яттю до подій тих жахливих днів, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані можливістю жити. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував своїм здоров’ям та життям заради майбутнього людства!  Світла пам'ять всім ліквідаторам і усім жертвам Чорнобильської катастрофи.

Ми пам'ятаємо...

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради