ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Дата: 05.05.2021 15:51

05 травня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець, провів щотижневу робочу нараду з працівниками  виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

Під час наради проаналізовано роботу селищної ради  та її структурних підрозділів протягом тижня та обговорено заплановані  заходи на наступний тиждень.

На нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, культури, фінансів, спорту.

Розглядалося питання щодо навчання дітей в закладах освіти. Так, як  Чернігівська область знаходиться в «червоній» зоні то початкова ланка та заклади дошкільної освіти будуть працювати у звичайному режимі, а учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно.

Обговорили підготовку та відзначення в громаді Дня пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги).

Селищний голова акцентував увагу на завершення проведення заходів з благоустрою на всіх кладовищах громади до поминальних днів.

За результатами наради керівникам структурних підрозділів дано ряд завдань та доручень.