ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

  • 247

11 травня 2021 року  відбулася щотижнева робоча нарада, яку провів  селищний голова Анатолій Стрілець. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

Під час наради проаналізовано роботу селищної ради, її структурних підрозділів протягом тижня та обговорено план роботи селищної ради на поточний тиждень. Зокрема, з 11.05.2021р. – 12.05.2021р. проходитимуть навчально-польові заняття із предмета «Захист України» по ЗЗСО, засідання робочої групи з МЕР по Програмі ДОБРЕ, навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними батальйону територіальної оборони району (від Лосинівської ТГ участь у зборах беруть 20 осіб).

Селищний голова наголосив про те, що з «червоної» зони ми вийшли і на сьогоднішній день перебуваємо в «помаранчевій» зоні, але  попри те ми повинні пам’ятати та дотримуватися карантинних обмежень так, як COVID-19 ніхто не відміняв.

Працівники селищної ради, працівники освіти проходили навчання  в 21-й Академії жіночого лідерства в рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». За результатами проходження навчання учасники отримали сертифікати. Під час проведення робочої наради селищний голова вручив сертифікати працівникам відділів селищної ради.

По закінченню наради селищним головою  було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини