ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

  • 249

Інформуємо вас про планові навчальні збори з територіальної оборони.  Зборові заходи організовуються з метою  формування і підготовки підрозділів територіальної оборони (ТрО) Ніжинського району до виконання відповідних завдань ТрО щодо контролю населених пунктів, посилення і захисту державного кордону, охорони і оборони визначених об’єктів, боротьби з ДРГ в Ніжинському районі.

Основними навчальними цілями зборів є: вдосконалення рівня умінь і практичних навичок командирів, штабів та особового складу  та особового складу підрозділів ТрО району щодо управління підрозділами, підвищення індивідуальних навичок військовозобов’язаних щодо виконання визначених завдань на реальних об’єктах регіону.

Протягом проведення навчальних зборів, які триватимуть 15 діб, військовозобов’язані та резервісти підрозділів ТрО пройдуть всі етапи військової підготовки, покращать свою фахову та індивідуальну підготовку з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами завдань, а також візьмуть участь у проведенні бойового залагодження в складі свого підрозділу та військової частини.

За інформацією Ніжинської РДА