ПЕРЕЛІК ТЕРИТОРІЙ, ЗАКРІПЛЕНИХ ЗА ПІДПРИЄМСТВАМИ, УСТАНОВАМИ, ОРГАНІЗАЦІЯМИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

  • 307

Кожному з нас приємно жити в чистих та затишних населених пунктах. З настанням весни проводяться роботи з благоустрою, але не варто забувати , що ці роботи повинні проводитися не тільки навесні, але й протягом всього року.

На засіданні виконавчого комітету від 28.04.2021 року, було прийнято рішення № 111 «Про затвердження переліку територій, закріплених за підприємствами, установами, організаціями Лосинівської територіальної громади щодо проведення їх благоустрою і утримання в належному санітарному стані». Ознайомитися з рішенням виконавчого комітету можна на офіційному веб-сайті Лосинівської  територіальної громади  за посиланням: https://losynivska-gromada.gov.ua/perelik-teritorij-zakriplenih-za-pidpriemstvami-ustanovami-organizaciyami-losinivskoi-teritorialnoi-gromadi-schodo-provedennya-ih-blagoustro-11-49-20-/

Шановні керівники установ, підприємств, організацій Лосинівської територіальної громади, не залежно від форми власності, просимо забезпечити на закріплених територіях  належний санітарний стан протягом року (організовувати прибирання та вивезення твердих побутових відходів, встановлення урн для сміття, упорядкування клумб, газонів, тротуарних доріжок).

Благоустрій будь-якої території – дуже важлива справа. Адже, благоустрій  залежить не тільки від роботи комунальних служб, але й від культури та свідомості його жителів.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради