ВІЙСЬКОВО-ПОЛЬОВІ ЗАНЯТТЯ В ШКОЛАХ

  • 239

Відповідно до навчальної програми з предмета «Захист України» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки від 04.11.2020 № 1377, з метою закріплення військових умінь, знань і навичок, одержаних учнями на заняттях, підвищення рівня військово-патріотичного виховання учнів, 07.05.2021, 11.05.2021 та 12.05.2021року випускники 11 класів закладів загальної середньої освіти Лосинівської територіальної громади пройшли  навчально-польові заняття із предмета "Захист України".

Навчалися та закріплювали свої  військові навички здобувачі освіти Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сальненського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ступенів, Галицького ЗЗСО, Світанківського ЗЗСО та Перемозького ЗЗСО. Навчальні заняття проходили на базі кожного згаданого закладу. Ділилися своїми знаннями та досвідом із дітьми учителі предмету "Захист України".
      Отож, три дні промайнули швидко, підбиваючи підсумки, можемо сказати, що всі випускники успішно пройшли та закріпили свої знання з предмету "Захист України" тому, хочеться побажати їм успіху на їх життєвому шляху і не забувати своє коріння, свою громаду. Бо ж ми – українці. Нація нескорених!

                                                           Головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Таміла Сукач