ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ОЦІНКИ СПРОМОЖНОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

  • 385

Сьогодні з робочим візитом до Лосинівської селищної ради завітала старший програмний спеціаліст Програми DOBRE Наталія Сафронова . Мета її візиту- презентація  результатів оцінки спроможності місцевого самоврядування (РМСІ).

На заході були присутні керівники структурних підрозділів Лосинівської селищної ради, старости старостинських округів та депутати. Пані Наталія розповіла методику оцінювання та перезентувала результати оцінювання.

Матриця оцінювання проводилося за 4 компетенціями:

  • Лідерство та управління;
  • Управління фінансами та бюджетом;
  • Надання послуг;
  • Участь громадськості.

Загальна сума балів нашої громади  склала  11 балів. Проаналізувавши результати, присутні отримали рекомендації для покращення роботи та поліпшення індексу спроможності влади.

Наступним кроком стало розроблення дорожної карти (ДК) з її покращення. Для чого потрібна ДК? Адже,  дорожня карта інструмент для послідовного прямування до удосконалення  в управлінні громадою, дозволить не випускати з уваги важливі напрямки і аспекти, акуратно спланувати час і ресурси, розвиватиме важливі навики для успішного самоврядування.

***********************************

Захід проходив в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини