18 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ РЕЗЕРВІСТА

Дата: 18.05.2021 17:12

18 травня в Україні відзначається День резервіста, який було встановлено на честь патріотів нашої держави, які проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формувань.

Важко переоцінити вашу роль у справі захисту Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності, вашу готовність у будь-який час стати до лав Збройних Сил України. Українські резервісти є потужним потенціалом національного війська. Вдячні вам наші захисники за патріотизм та любов до рідного краю.

Саме зараз тривають навчальні збори з територіальної оборони. Щиро вітаємо із святом резервістів Лосинівської  територіальної громади, які проходять навчання. Бажаємо кожному вдало пройти навчання. Будемо вірити, що навички, здобуті під час зборів тероборони, не знадобляться в реальності.

Дякуємо вам за вашу громадську позицію та бажання боронити спокій нашої Батьківщини, бажаємо Вам та вашим родинам добробуту, благополуччя та миру!