ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ!!!

Дата: 24.05.2021 14:49

19 травня 2021 року Уряд оновив умови призначення житлових субсидій. Тепер субсидія на наступний період (з травня 2021 р. по квітень 2022р.) більшості домогосподарств призначатиметься автоматично – без особистого звернення.

Проте, в обов’язковому порядку подати оновлені документи (заяву та декларацію) для її отримання необхідно домогосподарствам, яким житлова субсидія була призначена:

• у грошовій безготівковій формі (в т.ч. необхідно надати номер поточного рахунку в банку для виплати коштів у готівковій формі);
  • за фактичним місцем проживання осіб (орендарі, внутрішньо переміщені особи) ( в т.ч. необхідно підтвердити місце фактичного проживання);
  • без урахування окремих осіб із числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (в т.ч. необхідно подати документи щодо не проживання цих осіб за місцем реєстрації).

Просимо одержувачів субсидій повідомити управління про наявність обставин, за яких субсидія не призначається, а саме:

якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї із складу домогосподарства

1. має у власності:
  • транспортні засоби, з року випуску яких минуло менше ніж 15 років (крім мопеда, причепа);
  • два і більше житлових приміщення (квартири, будинки).

1. на 1-е травня 2021 року має на депозитному банківському рахунку кошти у сумі, що перевищує 100 тис. грн.

1. протягом 12 місяців (травень 2020р. – квітень 2021р.) купив на суму більше 50 тис. грн.:
  • іноземну валюту, банківські метали;
  • земельну ділянку, квартиру, будинок, інше нерухоме майно;
  • транспортний засіб;
  • цінні папери, віртуальні активи;
  • будівельні матеріали та інші товари довгострокового вжитку;
  • оплатив будь-які роботи або послуги;
  • здійснив інші платежі та витрати.
  1. перебували за кордоном сукупно більше 60 днів.