ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-ТРЕНІНГУ З МЕР

  • 229

Днями в Чернігові відбувся дводенний семінар «LED BOOST», організований в рамках програми DOBRE для громад-партнерів Програми. Учасники семінару, а це були 2 особи від кожної громади, які представляли владу та місцевий бізнес, спільно з командою DOBRE та консультантами Програми отримали знання про підходи та інструменти місцевого економічного розвитку, опрацювали конкретні виклики МЕР у кожній громаді та обговорили конкретні ідеї для проектів.

Від Лосинівської громади участь у семінарі взяли заступник селищного голови Оксана Мелашенко та місцевий фермер, депутат селищної ради Іван Ярина. Вони презентували проекти, які напрацьовані робочою групою з МЕР та плануються для включення до Плану місцевого економічного розвитку Лосинівської територіальної громади. Зокрема це створення Агенції місцевого економічного розвитку та облаштування медового хабу в Лосинівській ТГ.

******************************************************************

Захід проходив в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради