ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОТРЕБ МОЛОДІ ГРОМАДИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

  • 300

Робота з молоддю зараз чи не найцікавіша сфера. Необхідно створити умови для того, щоб молодь лишалася в громаді.  З 26 квітня по 20 травня 2021 року проводилося опитування, щодо потреб молоді в громаді. В результаті було опитано 194 особи з урахуванням вікових груп.

У рамках реалізації компоненту було виконано домашнє завдання до базового тренінгу «Молодіжний працівник», а саме: проведено збір статистичної інформації, опитування молоді у всіх населених пунктах Лосинівської громади. Результати опитування показало головні проблеми молоді в громаді на даний час, зокрема:

-        проведення спортивних заходів – 26,8%;

-        проведення культурно-мистецьких заходів – 38,7%;

-        гуртки для дітей та молоді – 47,4%;

-        облаштування місць для відпочинку на природі- 55,7%;

-        проведення акцій та конкурсів – 14,4%.

24 травня 2021 року результати опитування були презентавані для молоді та працівників органів місцевого самоврядування. 25 травня у залі засідань Лосинівської селищної ради відбулася презентація результатів дослідження потреб молоді громади в рамках програми «Молодіжний працівник в ТГ» за участь представників Програми DOBRE, молоді населених пунктів ТГ, працівників освіти та культури.

Було розглянуто та визначено 10 ідей для майбутнього голосування. Шляхом голосування з них буде обрано 3, які наберуть найбільшу кількість голосів. Після чого вони будуть подані на розгляд команді Програми DOBRE, яка й обере 1 та виділить на її реалізацію 10 000$ спільно з співфінансуванням з місцевого бюджету – 15%.

Сьогодні вже запущено в соціальних мережах онлайн-голосування для молоді стосовно 10 ідей для майбутнього проекту. Долучайся до змін у громаді, проголосуй за ідею, яка  більше до вподоби! Голосування триватиме до 31.05.2021 року.

*********************

Зустріч відбулася в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (#USAID).

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради